Haberler

Covid-19'u üretimde fırsata çevirmek.

Global olarak tüm dünyayı etkileyen salgınla mücadeleyi öğrenerek yaşamaya başladığımız anlarda, bu durumdan en az zararla çıkabilmek için düşünmeye epeyce zamanımız oldu. Bu durumun kötü yanları herkesi fazlaca etkilemiş olsa da fayda sağlama anlamında bize yenilenme, planlama, yeni ürünler geliştirme ve stok üretimi için zamanı cömertçe harcama fırsatı sunmuş oldu.

 

Olumsuz dönemi yeni ürünlerimiz, güçlü stok hazırlığımız, daha çok AR-GE ve kaynakların daha verimli kullanılması ile bir miktar da olsa firmamız için olumlu hale getirdik.

 

Tüm dünya için bir an önce sağlıklı günlere kavuşmayı diliyoruz.

Devamını Oku

Yeni ürün "700 Bar Elektrikli Güç Ünitesi"

Piyasanın artan talebini karşılamak amacıyla arge çalışmalarına adım attığımız, müşteri ihtiyaçları analizi ile uzun yıllara dayanan tecrübemizi harmanlamamız sonucu ortaya çıkan yeni ürünümüz elektrikli hidrolik güç ünitesini sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Devamını Oku

Yurt dışı fuarlarımız

İhracatın önemini ve kalite göstergesi olduğunu benimseyen anca 700 bar, yurt dışı fuarlarını her zaman ayrı bir kategoride tutmaktadır. Yurtiçi fuarlarına katılımımız olduğu gibi yurt dışı fuarlarına da katılımlarımızı sürdürmekteyiz. 

Firmamız daha önce Dubai Big 5 ve Almanya Hannover Messe furlarına katılımcı olarak dahil olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Yurtdışı fuarlarını ayrı bir parantez içinde ele alan anca 700 bar, üretim kalitesini ölçmeyi, sektörel anlamda piyasalarda neler olup bittiğini yakından izlemeyi ve daha üst düzey marka olmak için gözlemleme yapmayı kendine görev edinmiştir. Analize, ölçmeye, kıyasa, geliştirmeye ve yeniliklere daima açık olan anca 700 bar, edinmiş olduğu birikimleri sürekli üzerine koyarak sizlerle buluşturmaktadır.

 

Devamını Oku