Kurumsal

Hakkımızda

1988 yılında iş makinaları yedek parça imalatı ile Ankara’da kurulup sektöre giriş yapan firmamız, 1996 yılından itibaren iş makinaları hidrolik silindir imalatına odaklanmıştır. 2007 yılında ise 700 bar hidrolik silindir üretimine başlamıştır. Bugün 5 tondan 1100 tona kadar değişik kapasite ve kaldırma mesafesine sahip, “anca 700 Bar” markalı 700 Bar hidrolik silindir grubu, 700 Bar el pompaları, ekipmanları, 700 Bar hidrolik sistemleri, 700 bar elektrikli hidrolik güç ünitesi, 700 bar hidrolik test cihazı ile ulusal ve uluslararası pazarda yer almaktadır. Müşteri ve çalışan odaklı yapısı, yenilik ve yaratıcılığın her zaman bir potansiyel olduğu bilinci ile ANÇAĞSAN, gün geçtikçe başarısını artırmaktadır. Hız, kalite, satış öncesi ve sonrası hizmet kavramlarını ilke edinmiş firmamız, hem kendi bünyesinde hem de bayilikleri ile hizmet vermeye devam eden bir firma konumuna gelmiştir

Devamını Oku

Vizyon

Kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış, küresel pazarda yer alan, kurumsal ve lider firma olmaktır.

Devamını Oku

Misyon

Yenilikçi ve çağdaş bir firma olarak, kullanımı güvenli, dayanıklı, 700 Bar hidrolik sistem ve ekipmanları ile sektörde model olmak, müşterilerimizin taleplerine yanıt vermek ve rekabet üstünlüğü sağlamaktır.

 
Devamını Oku

Kalite

ANÇAĞSAN, sahip olduğu müşteri odaklı ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemiyle tasarlamayı ve planlamayı, süreç yönetimini, sürekli iyileştirmeyi sağlarken, algılanan kalite ile gerçekte olan kaliteyi dengede tutmayı amaçlamaktadır.

Devamını Oku