Destek

Kalite

ANÇAĞSAN, sahip olduğu müşteri odaklı ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemiyle tasarlamayı ve planlamayı, süreç yönetimini, sürekli iyileştirmeyi sağlarken, algılanan kalite ile gerçekte olan kaliteyi dengede tutmayı amaçlamaktadır.

Devamını Oku

Kullanım Alanları

Üretimini yaptığımız ürünler nerelerde kullanılır?
Günümüzde ve gelecekte insan gücü ve işgücü tasarrufunu en üst seviyeye çıkarmak hedefi
doğrultusunda hareket eden ve edecek olan, ayrıca kısa zamanda maksimum verimlilik sağlayan
Anca 700 Bar ürünlerinde çok geniş bir kullanım alanı mevcuttur.

 

Bunlardan Bazıları :

-Fore Kazık Sistemleri
-Köprü İnşaatları
-Beton ve Diğer Test Ekipman Uygulamaları
-Tersane Uygulamaları
-Gemi Kaldırma Uygulamaları
-Çelik Konstrüksiyon Fabrikaları
-Çimento Fabrikaları
-Rüzgar Gülü Zemin Denge Uygulamaları
-Termik Santraller
-Tüm Genel Ağır ve Hafif Sanayi Hizmetleri
-İş Makinaları Bakım ve Onarım Servisleri
-Raylı Sistemler Bakım ve Onarım Ekipmanları

-Savunma Sanayi

-Arama Kurtarma Faaliyetleri

 

Devamını Oku

Satış Sonrası Hizmet

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve beklentilerinin üzerinde bir hizmet gerçekleştirebilmek adına, yalnızca tasarım ve üretim değil aynı zamanda teknik destek ve servis hizmetimiz de mevcuttur. Projeli uygulamalarda teslimat, kurulum, ilk uygulama ve eğitim hizmetini ücretsiz sağlamaktayız. Anca 700 Bar Ürünlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Ürünlerimizin satışı sonrasında ve piyasadaki tüm 700 bar ürünlerin kullanımı süresinde ortaya çıkabilecek her türlü problemin tespitinde ve çözümünde yardımcı olmak için buradayız.

Devamını Oku

Güvenlik Talimatları

Sistemin doğru, kolay ve güvenli çalışması için yapılması ve yapılmaması gerekenler yer almaktadır. Ürünler kullanılmadan önce güvenlik talimatları ve uyarıları mutlaka okunmalı ve uygulanmalıdır. Uygulama sırasında koruyucu gözlük, koruyucu eldivenler ve güvenlik ayakkabıları kullanılmalıdır. Hidrolik tüm ekipmanlar sadece yetkili personel tarafından kullanılmalıdır. Cihazların parçaları değiştirilmemelidir. Kullanılmadan önce kurulumun doğruluğu kontrol edilmelidir.Silindir tercih edilirken kaldırılacak yükün ağırlığından en az %25 daha yüksek kapasiteye sahip olan tercih edilmelidir. Gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınmaması veya talimatlara uyulmaması durumunda oluşabilecek hasar veya kazalardan ANÇAĞSAN sorumlu değildir. Uygulamadan önce bilgi almak veya teknik ekibimizle görüşmek için iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku